Маріка Гвагвалія
Маріка Гвагвалія
Гвагвалія Маріка у 2015 році закінчила навчання на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедра нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури, спеціалізація «Адвокатура». Закінчила навчання за курсом «Tax and Law» у Ernst&Young University, завершила курс в The University of International Business and Economics та успішно пройшла практикум з написання кримінальних процесуальних документів.

З 2009 року по 2011 рік займалась торговим представництвом у Китайській народній республіці.Із 2014 року працювала спеціалістом в ПрАТ «Приват Банк», де отримала досвід в оформленні кредитних договорів, депозитних вкладів, страхових операцій та інше.

Головні напрямки роботи: банківське та податкове право, адміністративне право, митне право, міграційне право, міжнародне право, цивільне право і процес, спадкове право, трудове право, пенсійне право. Займається судовим представництвом інтересів у судах усіх інстанцій. Має досвід в підготовці, оформленні та поданні документів до Європейського суду з прав людини.
Загальний стаж роботи у сфері права — більше 3 років.
 

Залиште свої контактні дані і ми з Вами зв’яжемося