Аутсорсинг

Аутсорсинг

Аутсорсинг або абонентське обслуговування вже давно застосовуються у всьому світі. Аутсорсинг або абонентське обслуговування клієнтів передбачає виконання юридичної роботи для юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців професійними юристами на умовах договору про надання юридичних послуг. Доречність аутсорсингу залежить від цілого переліку факторів. До цих чинників належать і обсяг роботи, і спеціалізація підприємства, і оборот підприємства. Основним аргументом використання послуг юристів компанію «Протеґо» на умовах аутсорсингу слід назвати співвідношення ціни і якості юридичних послуг. Юрисконсульти або юристи, працюючи в компаніях клієнтів зазвичай виконують щоденну типову роботу і отримують за неї фіксовану заробітну плату, при цьому не мають навичок і достатньої практики для швидкого і гнучкого рішення проблем, які виходять за рамки їх рутинних обов'язків або не стосуються їх вузької спеціалізації. Крім цього, законодавча база в вузьких сферах права, таких як податкове, митне, екологічне змінюється дуже швидко і часто, через що юристи на підприємствах, виконуючи свої щоденні обов'язки, не встигають стежити за всіма нововведеннями на відміну від вузькоспеціалізованих фахівців.

Таким чином, роботодавець змушений звертатися до юристів профільних юридичних компаній або адвокатських об'єднань, а кожне звернення - вже є аутсорсингом і тягне за собою додаткові витрати. З подібною проблемою стикалися практично всі підприємці. В цьому і полягає вище поставлене запитання співвідношення ціни і якості послуг, так як юрист підприємства не вирішить екстрені питання (в галузях податкового, митного, адміністративного і навіть кримінального права) в тому обсязі, в якому їх готова вирішити профільна юридична компанія, яка має в своєму розпорядженні і підзвітності юристів здосвідом роботи в конкретних сферах права. З другого боку - щомісячна зарплата юриста на підприємствах наших клієнтів, як правило, не перевищує ціни послуг аутсорсингу нашої професійної компанії. Отже, приблизно за цю ж саму суму, наші клієнти отримують у своє розпорядження не просто юристів, а висококваліфікований колектив юристів, що допоможе вирішити і потокові, і непередбачені складні ситуації в стислі терміни.

Звернувшись до юридичної компанії «Протеґо», Ви неодмінно отримаєте професійну юридичну підтримку і відповідального юридичного партнера.

 

Залиште свої контактні дані і ми з Вами зв’яжемося