Банківське право

Банківське право

Звертаючи увагу на те, що кожен четвертий громадянин в Україні за останні 10 років оформив кредитний договір (тим самим взявши на себе значну відповідальність перед фінансовою установою) і нестабільну фінансову ситуацію в країні, що призвело до погіршення майнового стану позичальника, питання роботи з банком отримало нове значення.

Банки, в свою чергу, почали нараховувати значні штрафні санкції, тим самим змусивши позичальників віддавати їм великі суми доходу, які позичальник міг би виділити на потреби сім'ї або на власний розвиток. Деякі фінансові підприємства звертаються до колекторів, які тиснуть психологічно та іноді принижують честь і гідність позичальника.

Тим часом, багато хто забуває, що права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. В основі права закладені принципи розумності, справедливості і добросовісності, які неможливо витіснити умовами договору та якими не можуть нехтувати фінансові установи і суди. Дотримання цих принципів є однією з ознак правової держави, тому в законі є вимоги, які спрямовані на дотримання цих принципів. Саме на підставі припису закону позичальник має можливість захистити себе в суперечках з фінансовими установами. Серед потужних засобів правового захисту можна виділити: інститут захисту прав неповнолітніх дітей, подружжя, особливий порядок звернення на предмет іпотеки, обмеження розміру відповідальності та багато іншого.

Юридична компанія «Протеґо» усвідомлює масштаб цієї проблеми, як в правовому полі, так і в емоційних переживаннях клієнта.

На жаль, на сьогоднішній день дуже часто відбуваються ситуації, коли клієнт самостійно не може захистити свої права. Тому колектив компанії «Протеґо» ставить собі за мету допомогти позичальнику/боржнику/поручителю та реалізувати їх права перед банківською установою, шляхом надання правової допомоги побудованої на професійній основі і набутій практиці.

З цією метою юридична компанія «Протеґо» надає наступні послуги:

- Юридична консультація;

- Юридичний аналіз договору (кредитного, іпотеки, позики);

- Представлення інтересів позичальника/боржника/поручителя в суді;

- Виїзд юриста до фінансової установи і юридичний супровід під час підписання договору;

- Юридичний супровід при накладенні заборони на відчуження майна;

- Зняття заборони на відчуження майна;

- Визнання кредитного договору недійсним;

- Визнання поруки припиненою;

- Захист майна;

- Проведення переговорів з банком, з метою зменшення заборгованості;

- Написання листів, заяв, скарг в банк;

- Визнання виконавчого напису нотаріуса недійсним і таким, що не підлягає виконанню;

- Захист честі та гідності, ділової репутації від неправомірних дій банків;

- Захист позичальника від «колектора». 

Залиште свої контактні дані і ми з Вами зв’яжемося