Нерухомість

Нерухомість

Компанія «Протеґо» надає юридичні послуги по нерухомості в Україні. Звернувшись за допомогою в компанію «Протеґо», Ви гарантовано отримаєте юридичний супровід та підтримку досвідчених адвокатів та юристів. 

Нерухомість (квартири, земля, приватні будинки, офіси) відносяться до цінностей, на яких базується діяльність як юридичних осіб, так і фізичних осіб. Специфіка правового регулювання відносин по нерухомості при купівлі, продажу, даруванні, реєстрації, спадкуванні, передачі в оренду та іншого, ставить перед громадянами довгий перелік неоднозначних правових питань. Процедури оформлення прав на нерухоме майно, оформлення документів на будівництво, перепланування будинку або квартири, купівлі-продажу гаража дуже заплутані, а деякі і тривалі, що приносить дискомфорт в життя людини. До цієї проблеми додається ще і той факт, що Україна ще знаходиться в процесі становлення, а значить, правовстановлюючі документи і процедури отримання цих документів постійно змінюються. Це призводить до того, що громадяни при купівлі або продажу нерухомості не розуміють, які повинні бути документи на нерухомість і як їх перевірити.

Окремо з масиву слід виділити питання купівлі нерухомості в новобудовах і підписання декількох видів договорів з подальшим оформленням права власності на квартири. Такі договори вимагають докладного вивчення, щоб уникнути неприємних наслідків і втрати великих грошових сум.

Юридична компанія «Протеґо», як професіонал в даній сфері, зобов'язана попередити громадян і звернути увагу на те, що перед підписанням договорів потрібно ретельно перевірити правовстановлюючі документи, перелік яких чітко передбачений законом і є вичерпним. Укладаючи угоду за відсутності одного з правовстановлюючих документів, Ви ризикуєте зазнати збитків. Наприклад, поширена практика, коли громадяни помилково сприймають рішення місцевої ради про виділення землі в приватну власність за правовстановлюючий документ і при підписанні попереднього договору несуть ризики втрати завдатку. Слід підкреслити, що відповідно до закону право власності виникає в момент реєстрації права власності.

Щоб уберегти себе від можливих негативних наслідків радимо Вам звертатися за допомогою до юристів компанії «Протеґо». 

Перелік юридичних послуг по нерухомості

- Юридична консультація, пов'язана з купівлею нерухомості;

- Юридичний аналіз договорів купівлі-продажу нерухомості;

- Складання договорів на об'єкти нерухомості;

- Складання договорів оренди на нерухомість;

- Отримання інформації про історію об'єкта продажу;

- Юридичний супровід договорів по відчуженню нерухомості.

 

Залиште свої контактні дані і ми з Вами зв’яжемося