Трудове право

Трудове право

Право на працю - базове право людини, наявність якого дозволяє підтримувати себе і сім'ю, розвиватися і планувати майбутнє. Разом з тим, це базове право людини і громадянина часто порушується. Клієнти компанії «Протеґо» зіштовхуються з рядом порушень трудових прав і законних інтересів, які призводять до багатьох негативних наслідків: незаконного звільнення, накладення на працівника незаконних стягнень, неправильного оформлення звільнення, відмови від звільнення працівника за власним бажанням. Ці та багато інших порушень, на велике розчарування, мають місце в сьогоднішніх відносинах між працівником і роботодавцем.

Команда юристів по трудовому праву компанії «Протеґо» надасть Вам повний обсяг правової допомоги, дозволить розібратися в хитрощах трудового законодавства України, проведе професійну консультацію, проаналізує аспекти історії правовідносин між працівником і роботодавцем, підготує професійний правовий висновок, сформує потужну правову позицію, захистить інтереси клієнтів у всіх інстанціях, результативно відстоїть інтереси клієнтів в суді, виконає судове рішення.

Звернувшись за послугами до юриста по трудовому праву компанії «Протеґо», Ви неодмінно отримаєте відповіді на Ваші запитання, зможете переконатися в обґрунтованості й повноцінності наших знань і в багаторічному досвіді.
Ми прагнемо створити атмосферу дружнього і продуктивного спілкування з кожним з клієнтів та забезпечити впевненість у фундаментальності обраної нами правової позиції.

Випадки звернення до юриста по трудовому праву

Коли клієнт не впевнений у чесності роботодавця; коли його цікавлять питання страхування від нещасних випадків на виробництві; страхування на випадок безробіття; чи отримає він виплати після виходу на пенсію; чи потрібно підписувати договір про повну матеріальну відповідальності; що прописати в колективному договорі та інше. Роботодавця ж може цікавити питання трудової діяльності найманих працівників: чи вчасно вони приходять/йдуть з роботи, чи не зловживають своїм становищем, чи виконують обов'язки, передбачені КЗпП і трудовим договором. Так само роботодавець зацікавлений в правильному оформленні своїх працівників, у вигідному соціальному страхуванні без зайвих витрат; роботодавця так само хвилюють питання перевірок (податкова, пожежна і т.д.): чи законна вона, чи не підпадає під мораторій, чи дотримані строки та формальності та інше.

Адвокати та юристи по трудовому праву компанії «Протеґо» зможуть стати надійною правовою опорою для клієнтів. Кожен з клієнтів є унікальною особистістю, тому ми прагнемо до усвідомлення його потреб і побудови командної роботи для досягнення остаточного результату.

 

Залиште свої контактні дані і ми з Вами зв’яжемося