Реєстрація підприємств

Реєстрація підприємств

Ви вирішили зареєструвати бізнес в Україні? Або Вас цікавить як це зробити? Ви вже визначилися з тією групою товарів і послуг, які викликають інтерес потенційних покупців і споживачів або ж сумніваєтеся в пошуках дійсно вигідного напрямку застосування знань, умінь і навичок?

У будь-якому випадку, для реєстрації фірми Вам знадобляться надійні засоби. Одне з таких засобів - правильно обрана організаційно-правова форма ведення бізнесу. Тому спочатку необхідно створити юридичну особу або зареєструвати фізичну особу-підприємця.

Команда юристів «Протеґо» дозволить Вам заощадити час і гроші, проведе детальний аналіз особливостей обраного Вами бізнес-напрямку і допоможе вибрати та зареєструвати форму ведення господарської діяльності. Грамотно підібрана організаційно-правова форма закладе фундамент майбутнього успіху: спростить ведення бізнесу, скоротить податкові витрати.

Крім супроводу реєстрації підприємства в державних органах, ми так само надаємо спектр послуг післяреєстраційного характеру, консультуючи і надаючи рекомендації про порядок наймання персоналу на роботу, про повноваження виконавчого органу, про отримання необхідних свідоцтв, довідок, інших документів (ЄП, ПДВ, акредитація суб'єктом ЗЕД на митниці, довідка про відсутність валютних цінностей за кордоном).

При виникненні корпоративних суперечок про вихід учасника з товариства, продажу частки або виключення учасника ми грамотно Вас проконсультуємо з приводу всіляких тонкощів процедур державної реєстрації підприємства.

Юристи "Протеґо" забезпечують продуктивний зворотний зв'язок з клієнтами. Ми швидко реагуємо і якісно виконуємо Ваші задуми, надаємо потужний і дієвий засіб для реалізації Вашого потенціалу.

Ми допоможемо Вам вибрати найбільш доцільну форму ведення господарської діяльності: ФОП або ж приватне підприємство, або товариство з обмеженою відповідальністю. Ми сформуємо пакет необхідних документів, розробимо статут, допоможемо в реєстрації підприємства. Тому реєстрація ТОВ чи ПП стане для вас легкою та простою процедурою.

Незалежно від обраного напрямку діяльності та виду підприємства, ми вселимо в Вас впевненість в ідеальному старті для Вашого бізнесу. Ви можете розраховувати на нашу підтримку.

Якщо в даному розділі Вам не вдалося знайти потрібну Вам інформацію - зателефонуйте нам або надішліть запит на електронну адресу і ми надамо Вам необхідну інформацію. Ключове слово якості роботи компанії "Протеґо" - гнучкість. Ми підлаштовуємось під потреби кожного клієнта.

Залиште свої контактні дані і ми з Вами зв’яжемося