Адвокат по розлученню

У момент укладення шлюбу обидві сторони сподіватися на безхмарне спільне майбутнє, щасливе життя і повну хату дитячого сміху.

Але, на жаль, шлюби розриваються і, як правило, в цій ситуації не обійтися без юриста.

Цивільним Кодексом України передбачено кілька варіантів причин розлучення (розірвання шлюбу):

-за наявності взаємної згоди подружжя в органах реєстрації;

-по ініціативі одного з подружжя через суд;

-у разі смерті одного з подружжя;

-у разі оголошення одного з подружжя померлим або зниклим безвісти.

Не всі з перерахованих випадків вимагають звернення до суду, але при цьому кожен з цих випадків це фактор, який може вплинути на розвиток Вашого подальшого життя.

У будь-якому з цих варіантів при розлученні виникають питання: утримання спільної дитини, розділ нажитого спільного майна, утримання колишньої дружини (чоловіка).

Негативні для клієнта наслідки в процесі розлучення можуть виникнути, коли клієнт намагається прийняти всі рішення щодо юридичних аспектів розлучення самостійно або без отримання повної юридичної консультації з питань розлучення (розірвання шлюбу).

Не звертаючись до юриста або адвоката зі шлюборозлучних справ, перераховані вище процеси можуть закінчиться не на Вашу користь або з порушення Ваших прав.

Перед початком процесу розлучення краще звернутися в юридичну фірму і під час консультації отримати відповіді на Ваші запитання. Під час усної консультації адвокат з розлучень допоможе Вам: опише юридичні перспективи, передбачить всі ризики, відповість на питання стосовно спільного майна, порядку його розділу і про можливу перспективу врегулювання суперечок щодо прав опіки над дітьми та їх матеріальне забезпечення.

Юридична компанія "Протеґо" має понад 5 років досвіду роботи в сфері сімейного права. Наші адвокати з розлучень надають послуги в Києві і інших містах України.

Також в розділі "Аналітика" на сайті компанії Ви можете ознайомитися з аналітичними статтями про розірвання шлюбу та стягнення аліментів, які написали адвокати з розлучень.

У розділі "Форум" Ви можете задати свої питання про розлучення, на які відповість сімейний адвокат.

Залиште свої контактні дані і ми з Вами зв’яжемося