Сімейне право

Сімейне право

Створення сім'ї, виховання дітей, догляд за літніми батьками, усиновлення та удочеріння дітей, встановлення опіки, розумне планування шлюбу, оформлення шлюбного договору і багато інших юридичних питань є невід'ємною частиною сімейного права. Саме сімейне право є одним з найбільш індивідуальних та особистісних галузей права, оскільки зачіпає найбільш інтимні питання життя людей. При цьому, саме до сімейного адвоката клієнти звертаються найчастіше. З огляду на особистісний характер сімейного права, адвокати компанії «Протеґо» пропонують дружній і професійний формат співпраці, при якому ми прагнемо, разом з клієнтами, знайти оптимальний вихід з конкретної життєвої ситуації.

Ви завжди можете розраховувати на повний спектр юридичних послуг найвищої якості та професійності. Ми наддамо Вам можливість задати свої юридичні питання, допоможемо сформулювати найбільш раціональний план вирішення кожної конкретної ситуації, що склалася. Адвокатами компанії «Protego» накопичено достатньо досвіду для реалізації стратегії захисту інтересів наших клієнтів.

Звернувшись до “Протеґо” Ви неодмінно отримаєте уявлення щодо правових наслідків кожної з сімейних ситуацій, зможете виважено підійти до необхідних юридичних дій, отримаєте повне юридичне супроводження та фахову підтримку, зможете досягти бажаного юридичного результату та втілити його в життя.

Команда «Протеґо» пропонує наступні послуги сімейного права:

- Розірвання шлюбу органами державної реєстрації актів цивільного стану за заявою подружжя, яке не має дітей;

- Юридичні консультації про розірвання шлюбу в органах реєстрації актів цивільного стану за заявою одного з подружжя;

- Розірвання шлюбу (розлучення) за спільною заявою подружжя на підставі рішення суду;

- Розірвання шлюбу за заявою одного з подружжя на підставі рішення суду;

- Розірвання шлюбу внаслідок смерті одного з подружжя або оголошення його померлим

- Аліментні зобов'язання членів сім'ї, в тому числі припинення права на утримання взамін на отримання права власності на нерухоме майно або ж на отримання одноразової виплати;

- Витребування суми додаткових витрат на дитину, що викликані особливими обставинами;

- Позбавлення або обмеження батьківських прав;

- Укладення (розірвання) шлюбу з іноземним громадянином / особою без громадянства;

- Укладення шлюбних договорів;

- Поділ майна подружжя після розірвання шлюбу (відмежування спільної сумісної, часткової та особистої власності) та інше.

 

 

Залиште свої контактні дані і ми з Вами зв’яжемося