Нові можливості

Нові можливості

В умовах повільного розвитку економіки і нестабільної економічної ситуації в країні ведення бізнесу стало дуже трудомістким процесом з високим рівнем вимог по відношенню до підприємств і високим рівнем фінансових витрат. Багато підприємств зупиняють свою діяльність не намагаючись знайти нові можливості для розвитку бізнесу, його розширення, просування продукту або послуг, що надаються і залучення нових активів. У такій ситуації найкращим виходом є збільшення впізнаваності Вашої компанії і продукції, яку Ви робите і наданих Вами послуг, розширення сфери своєї діяльності, в тому числі за кордоном, участь в інвестиційних проектах, пошук нових ідей для бізнесу і надійних партнерів готових сприяти в розвитку бізнесу.

Юридична компанія «Протеґо» прагне до постійного вдосконалення рівня наших послуг і розширення їх переліку. Ви сміливо можете використовувати ці послуги для відкриття нових можливостей, які дозволили б клієнтам гармонійно розвивати бізнес і відкривати нові горизонти для його просування.

За час існування компанії ми напрацювали великий досвід у пошуку перспективних напрямків для інвестицій і розширення виробництв, виходів на новий ринок продажу, пошуку іноземних партнерів, брендування товарів наших клієнтів (в тому числі реєстрації знаків для товарів і послуг), складання франчайзингової системи і бізнес планів , а головне реалізації таких проектів.

Ми хочемо запропонувати найбільш вигідні і корисні послуги, підготувати нові проекти, розширити і збільшити коло діяльності і стати для Вас не тільки професійним юридичним партнером, але і компанією, яка пропонує нові перспективні напрямки розвитку та способи їх реалізації з неодмінною якістю і відповідальністю.


Серед нових напрямків, які ми пропонуємо в розділі «Нові можливості» можна виділити:

- Інвестиційні проекти в Україні та за кордоном;

- Інвестиції в дорогоцінні камені і цінні папери,

- Створення, реєстрація і просування бренду (знака для товарів і послуг);

- Консалтингові послуги з аналізу внутрішнього і зарубіжного ринку для подальшого розвитку бренду;

- Складання бізнес плану;

- Складання або приєднання (купівля) франчайзингу;

- Пошук нових партнерів для Вашого підприємства;

- Участь в міжнародній торгівлі.

Залиште свої контактні дані і ми з Вами зв’яжемося