Представництво інтересів

Представництво інтересів

Юристи компанії «Протеґо» надають юридичні послуги, зосередивши свою увагу на отриманні найвищого з можливих результатів для клієнта. Виконуючи завдання клієнтів, ми докладаємо максимум зусиль для досягнення результату. З огляду на високі надії клієнтів і бажання надати юридичне обслуговування, особливу роль в роботі колективу компанії "Протеґо" займає робота по представництву інтересів. Власне кажучи, представництво інтересів становить основу нашої роботи - виступаючи від імені клієнтів і в їх інтересах ми реалізуємо права і захищаємо клієнтів.

Юридична компанія «Протеґо» надає повний юридичний супровід, представляє інтереси клієнтів у державних органах, захищає права клієнтів в спорах з контрагентами, становить і реалізує стратегію захисту в судах, реалізує рішення судів шляхом плідної роботи з виконавчою службою. Звернувшись до юристів, кожен з клієнтів отримує оптимальне рішення в складних і неоднозначних правових ситуаціях.

Співробітники компанії «Протеґо» мають досвід в: питаннях вирішення спорів між контрагентами, роботи з державними органами, формування доказової бази і підготовки справ до судових слухань, захисту інтересів клієнтів на всіх етапах розгляду справ у судах, роботи з виконавчою службою. Ми працюємо на результат і хочемо досягти найвищих результатів для клієнтів. Наша компанія має необхідні засоби для гідного і ефективного представництва інтересів клієнтів і для досягнення поставлених завдань і захисту.

Йдеться про участь юриста в попередніх переговорах з контрагентом, про поїздку з керівником підприємства в податкову міліцію або інший правоохоронний орган для проведення бесіди, ознайомлення з матеріалами справи в суді та багато інших випадків, які потрапляють під поняття «захист інтересів» або «представництво в суді ».

Для ведення кримінальних справ компанія «Протеґо» пропонує послуги адвоката. Відповідно за новим кримінальним процесуальним законодавством тільки адвокати мають право надавати юридичну допомогу, захищати від звинувачень і вирішувати справи у судах та інших державних органах України.

Звернувшись в компанію «Протеґо», кожен з клієнтів отримає професійну підтримку співробітників і зможе розраховувати на реалізацію своїх прав і інтересів як при досудовому врегулюванні питань (спорів) з контрагентами, так і в процесі розгляду справ в судах.

 


 

Залиште свої контактні дані і ми з Вами зв’яжемося